Бездепозитні бонуси БК України

Рейтинг БК України » Бездепозитні бонуси БК України

Бездепи, які видають букмекери, корисні всім, хто оформлює спортивні прогнози. Подібні нагороди хороші тим, що видаються незалежно від того, чи проводилася оплата. Бездепозитні бонуси дають можливість скористатися послугами БК, не ризикуючи власними коштами. Від беттера потрібно лише знайти платформу, яка видає такі бонуси.

Бездеп є інструментом маркетингу, тому будь-якої каверзи чекати не варто. Отримавши бонус, можна одразу оформлювати парі. Букмекер при цьому збільшує свою аудиторію, бо ті, хто активував нагороду, вносить кошти на баланс для її відіграшу.

Бездепи в БК України

Реєструйся в БК Вбет та активуй промокод!
Реєструйся в БК Фавбет та активуй промокод!

Умови видачі бездепу

Бездепозитні бонуси можна активувати у різний спосіб. Для отримання вивчіть умови, за яких нараховується та відіграється бездеп. Це дозволить визначити, чи реально завершити відіграш та поставити гроші на вивід.

Бонус без депозиту для новачків

Така нагорода видається новим беттерам, які зареєструвалися на сайті або додатку БК. Отримати бонус можна один раз. Алгоритм такий:

 1. Знайдіть букмекера, який видає бездеп за реєстрацію.
 2. Визначте, як зареєструватися.
 3. Введіть особисту інформацію, встановіть пароль, вкажіть валюту.
 4. Вкажіть бонусний код, якщо є.

Під час створення профілю підтвердьте введені дані. Наприклад, e-mail верифікується кліком за посиланням, яке надходить у листі. Телефонний номер можна підтвердити, ввівши код із SMS. Після вказівки всієї інформації видається бездеп. Отримати його можна навіть без поповнення балансу.

Заохочення за активність

БК нагороджують тих, хто регулярно заходить на платформу та оформляє парі. Для цього передбачені бонуси, що мотивують активно прогнозувати спортивні події. Подібні бездепи видаються лише тим, хто зареєстрований давно, робить спортивні та кіберспортивні ставки, бере участь у різних заходах. Такі заохочення часто видаються з нульовим коефіцієнтом відіграшу.

Подарунок на день народження

БК дарують подарунок на честь святкового для беттера дня. На день народження видається бездеп, що дає можливість робити безризикові прогнози. Зверніть увагу, що бонус пропонується не всім. Нагорода доступна лише в тому випадку, якщо обліковий запис є верифікованим. Щоб це зробити, завантажте фото документа, що засвідчує дату народження в акаунт.

Існують БК, де заохочення надається автоматично при виконанні необхідних умов. Деякі букмекери видають бонус лише тим, хто подав у відповідну дату звернення до саппорту.

Бездепи за участь у програмі лояльності

Багато БК передбачають систему лояльності, у межах якої можна отримувати бездепи. Беттери можуть накопичувати бали та підвищувати свій рівень. Заробити їх можна, прогнозуючи спортивні події та здійснюючи інші дії на сайті компанії. Чим більше балів, тим кращий рівень. Той, хто досяг хорошого статусу, отримує багато привілеїв, у тому числі й додаткові заохочення. Бездепи розраховуються індивідуально з урахуванням рівня.

Нагорода за встановлення додатку

Коли БК випускає мобільний додаток для смартфонів, він має бути протестованим. Для цього беттерів залучають бездепами, що видаються за інсталяцію софту. Зазвичай, це невелика кількість бонусних коштів, яких достатньо, щоб зробити кілька прогнозів. Подібне заохочення доступне лише у програмі. Використовувати його на сайті не можна.

Бездеп за встановлення додатка корисний як БК, так і беттерам. Перші можуть тестувати софт, що випускається, не витрачаючи великої кількості коштів. Беттери можуть оформлювати прогнози без списання грошей із реального балансу.

Бездепи у рамках промоакцій

Перелік доступних на платформах акцій регулярно змінюється. Навіть якщо бездепи відсутні у якийсь день, не виключено, що вони з’являться у списку акційних пропозицій пізніше. Щоб не пропустити вигоду, періодично перевіряйте список акцій. Також можете стати підписником проморозсилки букмекера.

Букмекерські контори із бездепозитними бонусами

Бонус 10000 грн
Бонус 100% до 10 000 грн на перший депозит!
5.0
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 11.02.2022
Насичена лінія з 1700+ подій щодня. Швидка верифікація за допомогою BankID. Цілодобова підтримка користувачів!
Бонус 50% від ставки
Welcome бонус 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Максимальна сума подарунку 2500 UAH. Коефіцієнт від 1,2.
4.8
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
VBet — популярний ігровий майданчик, який розпочав роботу у 2003 році як букмекер. Щедра бонусна програма! Різноманітні способи платежів!

Різновиди бездепів

Можна виділити кілька типів бездепів за різними параметрами. Наприклад, є винагороди без відіграшу. Вони видаються з нульовим вейджером. Завдяки цьому можна повноцінно використати бонус без створення депозиту. Подібні нагороди видаються мало якими БК. Зазвичай бездепи без відіграшу дають у святкові дні, за активність, покращення рівня у системі лояльності.

Ще можна виділити такі типи бездепів:

 • Вітальне заохочення. Часто зустрічається у букмекерів. Практично будь-яка БК видає стартовий бонус за реєстрацію та депозит. Додатково до нього може видаватися бездеп. Він видається саме за створення профілю, на відміну від бонусу за оплату.
 • Нагорода за бонусний код. Промокод є унікальною послідовністю символів, що дозволяє активувати додаткові бонуси. Комбінація використовується на стадії створення облікового запису або вводиться в особистому кабінеті. Від беттера потрібно знайти промокод, який ще не втратив актуальності. Знайдіть поєднання, скопіюйте його, вставте у відповідний рядок на платформі та активуйте нагороду.
 • Ексклюзивні нагороди. Надаються беттерам під час виконання певних умов або тим, хто регулярно прогнозує події у світі спорту, покращує рівень у системі лояльності. Також ексклюзивні нагороди надаються тим, хто раніше оформлював парі, але вже давно не демонструє активності. З допомогою подібних заохочень букмекери прагнуть спонукати беттера повернутися на платформу. Зазвичай ексклюзивні пропозиції надходять на електронну адресу.

Депозитні заохочення видаються букмекерами частіше ніж бездепи. Бонуси за оплату доступні майже у будь-якій БК. Поповнивши рахунок, беттер одержує надбавку до внесеної суми. Зазвичай депозитний бонус дорівнює певному відсотку від платежу. Ще є безкоштовні парі.

Що передбачає бездепозитне заохочення

Бездеп видається у якості бонусних коштів чи безкоштовної ставки. Бонус може надаватися за реєстрацію, підтвердження особи, введення бонусного коду, участь у турнірних заходах. Нагороду майже завжди необхідно відігравати. При відіграші звертайте увагу на вейджер. Від нього залежить, скільки грошей доведеться поставити, тобто витратити.

Інший вид заохочень – фрібет. Він видається за введення бонусних кодів, активні ставки, проходження квестів. Ще фрібет може бути наданий за реєстрацію, встановлення додатку на смартфон. Бонус дає можливість робити безризикові ставки. Виплата, яка отримана завдяки безкоштовним парі, має бути відіграна. Винятком є подарунки на день народження та інші святкові дні.

Відіграш бездепів

Найчастіше після отримання бездепозитного бонусу не можна відразу подати заявку на вивід. Спочатку відіграйте нагороду. Враховуйте коефіцієнт та терміни відіграшу, типи необхідних парі, ліги, де можна прогнозувати результати. Якщо, наприклад, отримали заохочення 1000 грн. з коефіцієнтом х20, витратите на ставки 20 000 UAH, щоб бонус вважався відіграним.

Зазвичай на відіграш відводиться 3-30 діб. Якщо не встигнете витратити потрібну суму в зазначений термін, нагорода буде анульована. Також враховуйте, які парі потрібно укладати для відіграшу. Одні букмекери вимагають робити ординарні ставки, на інших платформах, щоб відіграти бонус, необхідно оформляти експреси. Є нагороди, відіграш яких можна здійснювати за допомогою парі лише на футбольні матчі.

Переваги та недоліки бездепозитних нагород

Бездепи, що видаються букмекерськими компаніями, мають як переваги, так і недоліки. До перших можна зарахувати таке:

 • видаються без поповнення рахунку – беттер не ризикує власними коштами;
 • можна отримати як безкоштовні ставки, так і бонусні кошти, що призначені для укладання парі на спорт і кіберспорт;
 • видаються з нульовим коефіцієнтом відіграшу у деяких випадках – наприклад, можна активувати бездеп з вейджером х0 на день народження або при досягненні нового статусу;
 • можуть бути виведені з рахунку – після відіграшу бездепи можна вивести, як звичайні призи.

До недоліків відносять те, що більшість бонусів потрібно відігравати, витрачаючи власні гроші. При цьому вейджери досить високі, що ускладнює відіграш. Поки заохочення не відіграно, його не можна поставити на вивід.